Товариство з Обмеженою Відповідальністю  «К АСТОДІ-БРОК »  - це професійний учасник ринку цінних паперів - Зберігач та Торговець цінними паперами — юридична особа, яка має ліцензію на діяльність з торгівлі цінними паперами, а також ліцензію на зберігання та обслуговування обігу цінних паперів та зберігання активів інститутів спільного інвестування.

ТОВ «КАСТОДІ-БРОК» провадить свою діяльність з 2011 року. За час свого існування наша компанія зайняла гідне місце на фондовому ринку. Накопичений досвід та знання дають нам можливість займати стабільне положення у даному сегменті ринку і впевнено казати про якісне і фінансово вигідне обслуговування наших клієнтів.

Активна співпраця з компаніями-партнерами, які надають супутні послуги (консалтингові, юридичні, аудиторські) дають нам можливість комплексно вирішувати питання, що виникають при веденні бізнесу.

Є членом: Саморегулівної організації професійних учасників ринку цінних паперів Асоціації «Українські фондові торговці»; Саморегулівної організації на ринку цінних паперів «Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв».

ЛІЦЕНЗІЇ:

1) Професійна діяльність на фондовому ринку – діяльність з торгівлі цінними паперами Брокерська діяльність, Серія АГ № 580002 від 11.11.2011 р., строк дії необмежений.

2) Професійна діяльність на фондовому ринку – діяльність з торгівлі цінними паперами Дилерська діяльність, Серія АГ № 580003 від 11.11.2011 р., строк дії необмежений.

3) Професійна діяльність на фондовому ринку – депозитарна діяльність Депозитарна діяльність зберігача цінних паперів, Серія АГ № 580004 від 11.11.2011 р., строк дії необмежений.

Отримані нові ліцензії по депозитарній діяльності:

1) Професійна діяльність на фондовому ринку – депозитарна діяльність Депозитарна діяльність депозитарної установи, Серія АЕ № 263132 від 13.06.2013 р., строк дії необмежений.

2) Професійна діяльність на фондовому ринку – депозитарна діяльність - Діяльність із зберігання активів інститутів спільного інвестування, Серія АЕ № 263137 від 13.06.2013 р., строк дії необмежений.